Referencie

Len by sme sa Vám (aj pilotovi p. Gura s rodinkou) chceli poďakovať za nádherné a nezabudnuteľné chvíle počas letu balónom Cabaj-Čápor – Veľké Zálužie a taktiež bola super príprava pred letom a po skončení pekná rozlúčka na pamiatku.
Ste super 🙂

S pozdravom barónka Zuzna a baróni Michal ml., Lukáš a Michal st.

Chcela by som sa Vám poďakovať za sprostredkovanie prekrásneho zážitku – letu balónom. Bolo to niečo úžasné, jedinečné, perfektné, prekrásne, fantastické (a všetky superlatívy, ktoré sa dajú použiť by som najradšej použila). A to sme leteli len nad obyčajnou, pre Vás možno nezaujímavou nížinou, ale mne ste splnili sen, že si uvidím svoje rodné mesto zhora, že budem vidieť náš dom, obchody, ihriská a miesta kde som vyrástla, no proste úúúúúúúúúúúúúžasné. Pilot, pán Gura bol tiež fantastický, porozprával nám veľa zaujímavostí z lietania a tiež samotné nafukovanie balóna a príprava na let, ako aj na záver – balenie a krst bolo super. V práci som už asi 50 ľuďom opísala, aké to bolo a doporučila, že keď len trocha chcú, nech sa na Vás obrátia, že je to super zážitok a že určite to stojí ta to.

Ja už teraz viem, že to nebol posledný let, že určite príde ďalší (ďalšie ☺), možno aj skok padákom (to ešte nerobíte?).

Ešte raz ďakujem a s pozdravom

Zdenka Kozárová s rodinkou.