Typy letov

Štandardne sa lieta len v priaznivom počasí, nemusíte sa preto báť, že by ste si vy alebo Vami obdarované osoby let neužili naplno. Každý let sa dohodne priamo s pilotom, ktorý pozorne sleduje poveternostnú situáciu a stará sa po celú dobu o komfort a pohodu pasažierov.

V prípade záujmu je možné dohodnúť si aj expedičné prelety, prípade prelety hôr.

Let balónom

Ak vám nevadia ďalšie osoby na palube máme pre Vás pestrú ponuku štartov v rámci celého Slovenska, stačí si len dohodnúť čas a lokalitu. Vyhliadkový let je vhodný pre osoby v akomkoľvek veku. Nemusíte zháňať partiu na to, aby ste mohli letieť balónom, na druhej strane však nieje problém si kúpiť aj viacero leteniek a letieť môže aj väčšia skupina, všetko závisí len od vášho rozhodnutia. Štandardne sa lieta tak, že sú v koši 6 osôb + pilot. Klasická doba letu je jedna hodina. Je to vypozorovaný komfortný čas vo vzduchu.

Súkromný let

Ak preferujete súkromie, radi si vychutnávate krásne chvíle len so svojimi blízkymi, prípadne chcete prekvapiť niekoho na kom Vám záleží vzrušujúcim privátnym zážitkom, tak je ponuka súkromných letov pre Vás tá pravá. Výhodou súkromného výletu, je že výber termínu, lokality, a osôb na palube je len na Vás. Takže kedy a odkiaľ sa bude štartovať, máte v rukách Vy (samozrejme za priaznivého počasia), ostatné už je vo „vetre“ ? V prípade, že by bola posádka väčšia ako 7 ľudí, je možné letieť aj na viacerých balónoch.

Zásnubný let

Ak plánujete svoju polovičku prekvapiť, tak v našom balóne na to máte skutočne originálny priestor. Priamo s pilotom si môžete dohodnúť priebeh prekvapenia (lokalitu, šampanské, špeciálne prekvapenie) a Vaša polovička na tento krásny moment určite nikdy nezabudne.

Let nad Tatrami

Expedičné prelety balónom trvajúce 1,5 až 3 hodiny ponad Vysoké a Belianské Tatry. Určite všetci poznáme Vysoké Tatry, uvidíte ich z inej, neznámej perspektívy a oceníte aké sú mohutné a rozmanité.

Let je možný uskutočniť len v zimnom období. December-Marec.
Let sa uskutoční za vhodných poveternostných a meteorologických podmienok. Pri plánovaní letu treba s týmito obmedzeniami počítať a v prípade, že by podmienky nevyhovovali na bezpečné prevedenie letu sa let preplánuje na nový termín.

Let nad Alpami

Expedičné prelety balónom trvajúce 1,5 až 3 hodiny ponad Alpy. Let je možný uskutočniť len v zimnom období December-Marec. Let sa uskutoční za vhodných poveternostných a meteorologických podmienok. Pri plánovaní letu treba s týmito obmedzeniami počítať a v prípade, že by podmienky nevyhovovali na bezpečné prevedenie letu sa let preplánuje na nový termín.

Let nad Bratislavou

Exkluzívny let balónom ponad Bratislavou môžete uskutočniť v priebehu celého roka.

Let sa uskutoční za vhodných poveternostných a meteorologických podmienok. Treba zohľadniť prevádzku medzinárodného letiska M.R. Štefánika, Rakúske a Maďarské hranice. Pri plánovaní letu treba s týmito obmedzeniami počítať a v prípade, že by podmienky nevyhovovali na bezpečné prevedenie letu sa let preplánuje na nový termín.